Welke Hexagon Tegels Badkamer. Is het een trend of bestaat het al een tijdje? Hexagon Tegels zijn er al een hele tijd. Wel merk ik dat er steeds meer mensen zijn die de vierkante tegels willen combineren met Hexagon Tegels. Heel leuk in mijn ogen want het geeft een heel bijzonder en speels eindresultaat. De horizontale en verticale voegen kunnen de ruimte een andere vorm geven. Hexagon Tegels laat de ruimte meer zoals het is. Bekijk hier meer voorbeelden om je te laten inspireren door deze mooie tegels.
Hexagon Tegels Badkamer
De combinatie van donker met betonlook vind ik zelf heel mooi. Vooral ook omdat het sanitair en de eikenhouten wastafelplank hierop heel mooi naar voren komt. Het geeft een hotel achtige luxe sfeer maar dan net even wat hipper door de grijze betonlook tegel.

Met een ruimte kun je mooi spelen als het om vlakken gaat. Ik bedoel hiermee, vloervlakken en de verschillende wand vlakken. Niet zoals vroegen kies je een vloer tegel, een wandtegel en een stripje maar kleur je de verschillende vlakken in. Mocht je het eindresultaat nog niet goed kunnen inbeelden dan zijn er mogelijkheden om je badkamer te laten ontwerpen. Je kunt dan fotorealistisch je badkamer laten intekenen. Voor een bedrag van €350,- ontvang je dan 4 verschillende opties. Duur? Nee in mijn ogen niet duur. Voor dat geld weet je namelijk zeker dat je het meeste voor je geld terug krijgt. Iets wat ik heel vaak te horen krijg. “Als ik dit eerder had geweten dan…”. Je badkamer laten ontwerpen?

Ook hier weer een mooie combinatie van zwart met wit en hout. Heel gaaf.



Een badkamer is in mijn ogen pas af als het ook is aangekleed. Puur kale wanden zegt mij nog niet zoveel. Ik merk dat ook anderen mensen bij een kale badkamer nog geen sfeer beleven. Sfeer is toch een van de meest belangrijke punten hoe je je badkamer beleefd. Zonder sfeer geen beleving.


Vind je dit ook interessant? “Hoe tegels badkamer kiezen 2019”.
Meer Artikelen
- 63
Houtlook tegels badkamer. Het wordt al steeds vaker gedaan. Houtlook tegels in de badkamer. Aangezien hout niet heel geschikt is om te gebruiken in de natte ruimtes, zijn houtlook tegels de ultieme oplossing hierop. Nog niet iedereen is hier bekend mee en daardoor worden ze soms nog vergeten. Vandaar dat…
Weten jullie toevallig waar het bad van de 5e foto vandaan komt?
Weet jij toevallig waar die lichtgrijze vloertegels vandaan komen?
Wellicht zou je bij de Nederlandse Tegelgroothandel kunnen vragen waar je dit kan kopen. Zij weten adressen in heel Nederland.
Groeten Thomas
Waar kan ik de zwarte/grijze hexagon tegel van foto 1 kopen?
Hallo Jozien,
De eerste en derde foto heeft een grijze voeg. Deze lijkt namelijk heel licht bij een donkeren tegel. De tweede en de vijfde foto is antraciet. Houdt altijd even een voegenstaaltje bij de tegel om te kijken wat het contrast is.
Groeten Thomas
hoi, Wij willen hexagon wandtegels plaatsen maar twijfelen aan de voegkleur. Ik vind de voeg van de eerste en derde foto erg mooi. Welke kleur grijs is dit? En van de vloertegels op de tweede en vijfde foto, is dit zwart of antraciet?